Wij werken aan uw cijfersDoor onze krachten te bundelen zijn wij samen sterk

Team

Onderstaand zijn alle medewerkers van ons kantoor weergeven. Via het algemene nummer 010-2880338 zijn wij bereikbaar.

Klik op een foto om deze te vergroten.

de heer A.V. (André) Peterson

Directeur /eigenaar
andre@holtzapfel.nl

mevrouw A.I.E. (Sandra) Roelofsen

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk/fiscaal)
sandra@holtzapfel.nl

mevrouw K.Y. (Janice) Cheung

Personeels- en salarisadministratie / Receptie
janice@holtzapfel.nl

mevrouw N.Y. (Michelle) Ngai

Personeels- en salarisadministratie / Receptie
michelle@holtzapfel.nl

de heer H.A. (Harold) van Krimpen

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk)
harold@holtzapfel.nl

de heer F. (Florus) van Kooten

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk)
florus@holtzapfel.nl

mevrouw I.T. (Ingrid) Koster

Boekhoudkundig medewerker / Personeels- en salarisadministratie
ingrid@holtzapfel.nl

  mevrouw G. (Greta) Eikelenboom-Rijke

Administratief medewerker
greta@holtzapfel.nl

 

mevrouw T. (Teunie) van Vliet – Uittenbogaard

Boekhoudkundig medewerker
teunie@holtzapfel.nl 

 

mevrouw S.E. (Sylvette) Barendregt-Koster

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk)
sylvette@holtzapfel.nl

    

 

mevrouw E.L.M. (Liza) van Krimpen-Heintz

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk)
liza@holtzapfel.nl

mevrouw K.K. (Kulwinder Kaur) Singh

Administratief medewerker
kulwinder@holtzapfel.nl 

mevrouw M. (Malihe) Jalilifar 

Administratief medewerker
malihe@holtzapfel.nl

mevrouw C.M. (Carla) Scova Righini – van der Waal

Boekhoudkundig medewerker
carla@holtzapfel.nl 

mevrouw F. (Fatima) Abed

Boekhoudkundig medewerker
fatima@holtzapfel.nl

mevrouw M. (Marije) Willemsen

Boekhoudkundig medewerker (jaarwerk)
marije@holtzapfel.nl

mevrouw B. (Bianca) van der Lans

Boekhoudkundig medewerker
bianca@holtzapfel.nl